10+ Deprem ile ilgili Anlamlı Çizimler

Türkiye'nin 10 bölgesinde meydana gelen Deprem ile ilgili çizimleri bir araya topladım. Başımıza gelen bu üzücü olayı kalemleriyle resmeden Karikatürist ve Ressamların kaleminden Deprem Çizimleri

Gaziantep depremini yaşamış birisi olarak ve 17 gündür bu deprem, sarsıntı ve artçı depremleri yaşayan birisi olarak sizlere Deprem Çizimleri araştırması yapıp, bu günü hatırlatmaya ve anlamlı bir iz bırakmak için Deprem ile ilgili söz ve yazıları bir araya topladım.

Ayrıca yine bana ait olan ve benim kaleme aldığım Deprem ile ilgili yazım olan Binalarda Hasar Tespiti Nasıl Yapılır? (Ön Bilgilendirme) adresinden ulaşabilirsiniz. Deprem ve Bina Hasar Tespiti konusunda yazdım.

Deprem Karikatür Çizimleri

06.02.2023 tarihinde yaşanan deprem gününü ifade eden çok güzel bir karikatür örneği. Hayvan severler için ve evinde bir kedi besleyenler bu deprem karikatürü onlar için daha çok anlam ifade edecektir.

deprem karikatür çizimleri

Yaşadığımız deprem 150 saniye sürmüştü, deprem bitip evden çıkmak için yanımıza hiç bir eşya almaya bile vakit yokken evin içerisinde en az 5 dakika kedimizi aradık.

Deprem ile ilgili Anlamlı Çizimler

Depremde yıkılan insanları kurtarmak için canla başla çalışan AFAD, Madenciler, Vinç ve Kepçe kullanan insanları ve deprem altında kalanların kurtarılma ve umutlarını ifade eden bir karikatür çizimi.

deprem ile ilgili çizimler

Başa dön tuşu