Kullanım Koşulları

KolayCizimler.com – Kolay Çizimler ve Boyama Sayfası içeriklerinin yer aldığı internet sayfasına hoş geldiniz.

Bu bölüm, KolayCizimler.com (Site) ziyaret ve kullanım koşullarını içermektedir.

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) KolayCizimler.com – Kolay Çizimler ve Boyama Sayfasına (site) ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Site ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Bu İnternet Sitesinin her hangi bir sayfasına girilmesi halinde aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu şartların kabul edilmemesi durumunda İnternet Sitesine girilmemelidir.

Kullanım Koşulları

Site de yer alan tüm içeriklerin (Resim, Yazı, Video) yasal sahibi ©KolayCizimler.com’a aittir.

Sitemizde yer alan herhangi bir içeriği veya içeriğin bir kısmını herhangi bir platformda, sitede, dergide, sayfada paylaşılması durumunda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Koşullar

  • Sitede yer alan Görselleri herhangi bir platformda (Forum, İnternet Siteleri, Blog Sayfaları) paylaşmak istemeniz durumunda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Koşullar
  1. Paylaşımda bulunacağınız herhangi bir içerik türü üzerinde değişiklik yapmadan!
  2. Telif ve logo simgelerimizi silmeden!
  3. Paylaştığınız platform üzerinde; açık (görünür bir şekilde) içerik kaynağı (İçeriğimizi aldığınız sayfa) takip edilebilir link (dofollow) şeklinde belirmeniz şartıyla kullanabilirsiniz. Örnek ve Örneğe dair kod dizini aşağıda belirtilmiştir.
  • ÖrnekKarakalem Çizimler
  • Kod: <a href=”https://www.kolaycizimler.com//karakalem-cizim/” title=”karakalem çizimler” rel=”dofollow”>Karakalem Çizimler</a>
  • Site de yer alan görselleri indirerek kullanma; Oluşturduğumuz Boyama Sayfası içeriklerini bilgisayarınıza indirebilir ve Yazıcı / Çıktı alma işlemi sırasında; indirdiğiniz resim üzerinde yer alan telif ibaresi (©kolaycizimler.com) ve görselinin belirli bir kısmını veya tamamını silerek veya değiştirerek kullanmanız hak ve telif ihlali kapsamına girmektedir. Ancak (©kolaycizimler.com) ibaresinin değiştirmeden, üzerinden herhangi bir oynama yapmadan söz konusu resim ve çizimleri kullanabilirsiniz.

A- Siteye erişim ve Sitenin kullanımı, Site’nin belirlediği aşağıdaki esas ve şartlara tabidir.

  1. Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm eserler Siteden izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.
  2. Siteyi kullanan kişinin, Sitenin ilk defa kullanım anından itibaren geçerlilik kazanan “Kullanım Koşulları” kabul edilmiş sayılır. Site, “Kullanım Koşullarını”, değişiklikleri çevrim içi yayınlamak koşulu ile her an değiştirme hakkını saklı tutar. Çevirim içi yayınlanan değişikliklerden zamanında haberdar olmak için “Kullanım Koşullarını” düzenli olarak takip etmek, Site kullanıcısının sorumluluğundadır. Yapılan değişikliklerden sonra Siteyi kullanmaya devam eden kişi, “Kullanım Koşullarındaki değişiklikleri kabul etmiş sayılır.
  3. Site, İnternet Sitesinde yer alan linklerle ulaşılacak sitelerde sunulan bilgiler nedeniyle hiç bir sorumluluk kabul etmez. Söz konusu linkler (bağlantılar), açıktan veya ima yolu ile her hangi bir garanti verilmeksizin, kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla verilmiştir.
Başa dön tuşu