20+ Kolay Çizim Fikirleri

Kolay Çizim Fikirleri arıyorsanız başka bir yere bakmanıza gerek yoktur. ?

İnternette bir çok sayfa da kolay çizim fikirlerine ulaşabilirsiniz fakat! bu işi gerçekten en iyi şekilde yapan www.KolayCizimler.com yani şuanda bulunduğunuz sayfadır. ?

Aşağıda sizlerle paylaştığım 20 farklı çizim içerisinde Manzara Çizimleri, Hayvan Çizimleri, Dövme Çizimleri, Sevimli Kedi ve Köpek Çizimlerinden hoşunuza giden herhangi bir çizimi kolaylıkla çizebilirsiniz. Daha sonrasında boyama kalemleriniz ile yapmış olduğunuz çizimi renklendirmeyi unutmayın. ?

Çizim Malzemeleri

  • Başlangıç için Karakalem (Kurşun Kalem)
  • Çizimi tamamladıktan sonra Siyah Renk Çizim kalemi
  • Yanlış çizimleri düzeltmek için silgi
  • Boyama Sayfasını Renklendirmek için: Pastel Boya – Sulu Boya tercih edebilirsiniz..

Manzara Çizimi

Bir üçgen çizin ve içerisine manzara resmi oluşturmak için Ağaç, Deniz ve yüksek bir tepe çizin. Çiziminizi daha güzel hale getirmek için gökyüzüne uçan kuş çizimi eklemeyi unutmayın. ?

karakalem manzara çizimi

Kolay Kedi ve Köpek Çizimi

Hayranları seviyorsanız bu paylaştığım çizim örneğini de seveceğinize eminim. ?? One Line ART tekniği kullanılarak çizilmiş Kedi ve Köpek Çizimi örneğidir. One Line ART ise tek çizgi sanatıdır. Yani düz çizgiler kullanarak ve elinizi kaldırmadan çizilen basit çizimlerdir.

basit kedi köpek çizimi

 

Baykuş Çizimi

Bu çizim örneği, Yukarıda paylaştığım Kedi ve Manzara resmi çiziminden daha zor çizimdir. Baykuş çiziminin arkasında bir ay görünümü yer almaktadır.

Çizimde yer alan Baykuş’un gözlerine yakından bakarsanız bir Kalp ❤ yer aldığını görebilirsiniz.

baykuş çizimi

Bitkili Kedi Çizimi

Bu basit Kedi Çizimi örneği içerisinde saksı içerisinde bir çiçek yer almaktadır. Eğer kedi seven bir arkadaşınıza ne hediye alayım diye düşüyorsanız bu çizimi yaptıktan sonra boyama kalemleriniz renklendirin ve arkadaşınıza hediye edin. ?

kolay cizim fikirleri

Basit Yarabandı Çizimi

Yarabancı çizimini daha güzel ve sevimli hale getirmek için üzerine I’m OK yazını yazdım. Türkçe anlamı BEN İYİYİM demek ?? Hadi gelin bu sevimli çizim fikrine bakalım

kolay çizim fikirleri

Çok kolay Dinozor Çizimi

En son bir çizgi filmde Dinozor görmüştüm. ?‍? Sanırım Dinozorlar ve Timsahlar akraba olabilirler. ?

dinozor çizim fikirleri

 

Başa dön tuşu