20+ Tatlı Yeni Yıl Çizim Fikirleri

Yılın en tatlı zamanı geldi ve sizin için bir sürprizimiz var! Çizilmesi kolay 20+ Tatlı ve Sevimli Yeni Yıl Çizim Fikirleri bir arada paylaşıyorum.

Eğer çizim doodle çizimleri yapmayı seviyorsanız sizlerle paylaştığım bu Kolay Yılbaşı Resmi çizimlerinin hoşunuza gideceğini düşünüyorum 🙂 Kağıt ve Çizim Kalemlerinizle hoşunuza giden 20 farklı örnekten birisini çizmeye başlayın ve Pastel Boya – Sulu Boya veya Renkli Keçeli kalemlerinizle boyamaya başlayın!

sevimli noel çizimleri

Çizime Yeni Başlayanlar için Kolay Yılbaşı Çizimleri


Yılbaşı Kupa Bardağı

Önce yuvarlak bir kupa bardak çizimini yapın. Ardından bardak içerisine krema, şeker kamışı ve en çok seviye sıcak çikolata çizimi ile süsleyin.

sevimli kupa bardak çizimi

Noel Penguen Çizimi


Penguenler soğuk havayı çok seven ve Yılbaşı temalı çizimlerin en çok sevilenleri arasında. Biraz pratik yaparak aşağıdaki çizimin aynısını yapabilirsiniz.

noel penguen cizimi

Bacadaki Noel Baba


Bir inanışa göre Noel Babalar Yılbaşı Günü baca evlerin içerisine girerek, şömine etrafındaki Yılbaşı Ağacının etrafına hediyeler bıraktığı düşünülür 🙂

yılbaşı noel baba çizimi

Kolay Çizim Fikirleri


Ren Geyiği Çizimi


Yılbaşı Çizimlerinin olmazsa olmazlarında Noel Babanın arabasını çeken, Boynuzlu ve Sevimli Ren Geyiği çizimi

ren geyigi cizimi

Kardan Adam Çizimi


Karlar ülkesinde yuvarlak iki büyük top yapıp üst üste koyup kardan adam yapardık. Peki kolay yoldan dünyanın en sevimli kardan adam resmi nasıl çizilir merak ediyor musunuz.?

kardan adam çizimi

Kutup Ayısı Çizimi


Kutup Ayısı, Penguen gibi soğuk havayı en çok seven hayvanlardandır. Ponçik ve sevimli doodle örneğinin hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

kutup ayısı çizimi

Kar Tanesi Çizimi


kar tanesi çizimi

Başa dön tuşu