Eğlenerek Çizebileceğiniz 5+ Basit Çizim

İzlemekten keyif alacağınızı düşündüğüm Eğlenceli bir çizim videomu ve çizimlerimi sizlerle paylaşıyorum ?

eğlenceli çizimler

Bugün Youtube çizim kanalımız ART and Line için hazırladığım bir video içeriğimi sizlerle paylaşmak istedim. Paylaşacağım Animasyon tarzı çizimi yapması yaklaşık 2 saatimi aldı fakat kısa videolar halinde düzenleyerek 30 saniyelik bir içerik hazırladım. Çizim sonrası videoyu Youtube kanalıma yükledikten sonra gelen yorumlar, izlenme sayısı ve beğeni sayısının yüksek olduğunu görünce yaptığım için oldukça sevildiğini görmek çok güzel ?

Eğlenceli ve Kolay çizimler arayanlar için öncelik olarak sizlere yukarıda bahsettiğim videomu paylaşmak istiyorum ve daha sonrasında yine kendi çizimim olan örneklerin eğitim videoları ve adım adım çizim rehberiyle beraber sizlerle paylaşacağım. Hadi gelin Eğlenceli çizim videomuzu hep beraber izleyelim.

https://www.youtube.com/watch?v=dYsFRt7CaYU

Eğlenerek çizerek Boyayalım!

Çizmek kadar boyamakta da güzeldir! Özellikle çizim yaparak kendini rahatlatmak isteyenler ve stresini atmak isteyenler; ilk olarak aşağıda yayınladığım çizimleri Karakalem ile çizimini yapıp daha sonrasında boyama kalemiyle renklendirebilirler.

Çizim yaparken sessiz bir ortamda veya hafif bir fon müziği ile beraber boyama yapmak ruhunuzu rahatlatacağına eminim! Benim çizim yaparken en çok eğlendiğim şey kalemin kağıt üzerinde çıkarttığı ses ve oluşturduğum boyama sayfası renklendirdikten sonra ortaya çıkan sanat eserimiz!

adım adım sevimli uzaylı çizimi

Nasıl Çizilir?

Sevimli uzaylı resmini çizmek oldukça kolay, yukarıdaki çizim adımlarını izleyerek kawaii uzaylı çizimini yapabilirsiniz. Ayrıca Küçük ve Kolay çizim arayan arkadaşlar için oldukça güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum. Hadi gelin çizim adımlarına bakalım;

  • Yuvarlak bir daire çizerek kafa kısmını oluşturun.
  • Uzaylıların başlarında birer anten olur! Başın her iki yanına da anten görünümlü kulak çizimini yapın.
  • Kocaman gözleri ve sevimli bakışlarını ifade etmek için normal bir insan gözünden daha büyük bir göz çizimi yapın.
  • Baş kısmı çiziminin altına U şeklinde gövde çizimini tamamlayın.
  • Sevimli bir görünüm kazandırmak için Kedi Patisi çizimi şeklinde ellerini çizin.
  • Son olarak küçük bir uzay aracı çizerek çizimi tamamlayın.

Pinterest En Çok Sevilen Eğlenceli Çizim, Uzaylı!

Pinterest.com’un Easy Drawings Pinterest sayfasında yayınlanan ve en çok çizimi yapılan eğlenceli çizimi olan uzaylı resmi çizimini sizinle paylaşmak istedim. Bu çizimi yaparken hem eğlenebilirsiniz hem de Yeşil renk boyama kalemlerini kullanarak yapmış olduğunu bu Kolay Çizimi renklendirebilirsiniz.

eglenceli uzaylı çizimi

  1. İlk olarak Yuvarlak bir çember çizerek Uzaylının Kafa kısmını oluşturun.
  2. Daha sonra çemberin içine göz çizimi için 2 adet büyük bir çember daha çizin.
  3. Göz çiziminin altına ağız kısmını çizin.
  4. Son olarak 2 işareti yapan bir çizim yaparak bu basit çizimi tamamlayın.

Eğer sizlerde bu çizimlere benzer boyama sayfası arıyorsanız ? BOYAMA SAYFASI adresimizden A4 – Kağıdına yazdırılabilir tüm boyama sayfası arşivimize ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: küçük ve kolay çizimler, eğlenceli kolay çizimler, en güzel çizimler renkli kolay, kolay çizimler nasıl yapılır,

EGLENCELİ KOLAY ÇİZİMLER

 

Başa dön tuşu