Elinde Bambu Tutan Panda Nasıl Çizilir?

Çocuklar ve Çizime yeni başlayanlar için eğitim içeriğimizde bugün Elinde Bambu Tutan - Sevimli Bir Panda Çizimi ve boyama sayfası etkinliği yapıyoruz.

Pandalar günün 14-16 saatini uyuyarak geçirirler. Yani, onlar adeta profesyonel uyku şampiyonlarıdır! Pandaların diyetlerinin %99’u bambudan oluşur. Günde yaklaşık 12 saatlerini bambu yiyerek geçirirler ve bu da yaklaşık 12-38 kilogram bambuya denk gelir.

Bu Sevimli Hayvanların resmi çizmek isteyenler için youtube kanalımız Mimy ART sayfamızda yayınladığımız çizim videosunu izleyelim. Daha sonrasında A4 – Kağıdına yazdırılabilir Panda Boyama Sayfası çizimini ücretsiz olarak indirerek boyama kalemlerinizle renklendirebilirsiniz.

Panda Çizimi

Bu videoda sevimli bir pandayı adım adım nasıl çizebileceğinizi gösteriyoruz! Hem çocuklar hem de yetişkinler için kolayca takip edilebilecek bu eğlenceli çizim rehberine katılın ve kendi pandanızla yaratıcılığınızı konuşturun. Renkli kalemlerinizi hazırlayın ve hayal gücünüzü serbest bırakın!

Boyama Sayfası

Sevimli pandalarla dolu boyama sayfası arayanlar için harika bir fırsat! Bu yazdırılabilir panda çizimi, hem çocuklar hem de yetişkinler için mükemmel bir eğlence. En sevdiğiniz renkleri kullanarak kendi şaheserlerinizi yaratın ve yaratıcılığınızı konuşturun. Hemen indirip boyamaya başlayın!

panda boyama sayfası

Yukarıda yer alan çizimi Google Driver üzerinden indirmek için https://drive.google.com/file/d/1gMnjPJsoO3Zl7R9qnbkt83WH4Z6o-zsX bağlantısını kullanabilirsiniz.

Kolay Çizimler

Benzer çizim ve boyama içeriklerimizden bir kaç tanesini aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Hoşunuza giden çizim üzerine tıklayarak eğitim videolarımıza ve boyama sayfalarımıza ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu