Kadınlar için 20 Sevimli ve Küçük Dövme Fikri

Daha önce sizlerle Dövme Modelleri Arayanlar için Kolay Dövme Çizimleri yazımda minimal dövme modelleri paylaşmıştım. Bu yazımda ise tamamen kadınlar için tasarlanmış, sevimli ve küçük tatto çizimlerini paylaşacağım.

Küçük ve Narin bir dövme tasarımı arıyorsanız, kadınlar için küçük dövme fikirlerinden oluşan koleksiyonu sizlerle paylaşıyorum. Dövme yaptırmak istiyorsanız ve aklınızda herhangi bir fikir yoksa, aşağıda sizlerle paylaştığım çizimlerde ilham bulacaksınız.

1- Gerçekçi Kalp

minimal kalp dövmesi

Kalp Dövmesi arayanlar için en güzel çizimi sizlerle paylaşıyorum. Bileğinizde gerçekçi bir kalp ile sınırları aşmaya ne dersiniz? Kalp bir sevgi sembolüdür ve sevgilinizle beraber yaptırılacak en güzel küçük dövmeler arasında görmekteyim. Bir çok insan için gücü ve dayanaklığı temsil eder. Ne de olsa İnsan Kalbi hiç durmadan çalışan ve yaşamayı temsil eder.

2 – Çizim Sanatçıları

tatto

Her dövmenin farklı bir anlamı vardır. Kimi yaptığınız işi temsil eder, kimileri ise yaşadığınız bir andan kalan Anılarınızı temsil eder. Özellikle benim gibi bir Mimarlık bölümü öğrencisiyseniz, yaptığınız meslekle ilgili küçük ipuçları barındıran bu çizimi çok seveceksiniz. Fotoğraf, Resim, Tasarım işiyle uğraşanlar için güzel bir dövme örneğidir.

3 – Kulak Arkası Dövme

kulak arkası dövme

Özellikle kadınlar için nereye dövme yaptırayım? Ne yaptırayım? diye fikir isteyenlere tavsiye ettiğim ve çok güzel duran bir dövme modeli. Dövmeyi yaptırdığınıza pişman olmayacağınız bir çizim. Kulak arkasında kaldığı ve saçınızla kapatabilirsiniz. Yani bazen dövmenizi göstermek istemediğiniz durumlarda kapatabilirsiniz. ?

4 – Ayak Bileği Dövmesi

ayak bileği dövmeleri

Kadınlar narin yapıya sahiptirler ve bunu bildiğim için sizlere Bayanlar için en güzel dövme modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Yukarıda yer alan dövme örneğinde özellikle Ayak Bileği Dövmesi arayanlar için çok güzel bir çiçek dövmesi paylaştım.

5 – Parmak içi dövmesi

kadınlar için dövme modelleri

Avuçlarınız, Parmak üstü veya parmak içinde küçük bir dövme istiyorsanız bunu yaptırmanızı tavsiye ederim. Özellikle Kızlar için yaptırılacak en güzel dövmelerden birisi. Hem herkesin göremeyeceği bir yerde, hem de oldukça sevimli ve küçük bir dövme modeli.

6 – Şarap Kadehi

şarap kadehi

Bu zamana kadar gördüğüm en güzel dövme tasarımları arasında. Hem minimal olasından dolayı, hem de renkli olmasından dolayı hem kadın hem de erkek için çok güzel bir tasarım. Bunu sevgilimle beraber yaptırmak isterdim. ?

7- Parmak Dövmesi

parmak dövmesi

Parmak ve Avuç kısımlarına, yani el kısmına yaptıracağınız bir diğer örnek ise sevimli bir gül resmi çizimi. Çizimi ve dövmeciler için yapması kolay bir dövmedir. Dövme fiyatlarına zam gelmesinin ardından bu dövme için Fiyat 250 TL – 300 TL arasındadır. Zamlar olmasaydı bu dövmenin fiyatı 150 TL civarındaydı.

8 – Papatya

el içi papatya dövmesi

Anlamlı Dövmeler arasında ve kadınlar için hoşuma giden bir diğer çizim ise parmak arasında yer alan solmuş veya yeniden doğmayı ifade eden bir papatya çizimidir.

9 – Yıldızlar

yıldızlar

Vücudunuzun bir şok yerine yaptırabileceğiniz (Ayak bileği, Omuz, Kulak Arkası, Bel altı, Gögüs altı) gibi kızımlar için oldukça güzel ve çok sade bir tasarım. Yüzükle beraber kullanıldığında oldukça şık duran bir dövme modeli. Bunu kesinlikle yaptırın kızlar. ?

Başa dön tuşu