Çizime Yeni Başlayanlar için 100+ Farklı; Adım adım Kolay Çizim Fikirleri

Kolay Çizim Fikirleri Arayanlar için hazırlamış olduğum 100+ Farklı kolay çizim fikirlerini bir arada topladım. Aşağıda sizlerle paylaştığımda örnekler üzerinden çizim denemeleri yaparak çizim yeteneğinizi geliştirin. ?

Kedi Karikatür Çizimi

Çizime yeni başlayanlar için kendinizi geliştirmeniz için adım adım Çizgi Film Kedi Karikatürü çizimi.

Aşağıdaki çizimi Kurşun Kalemle yaptıktan sonra Sulu Boyama ile renklendirebilirsiniz. ?

renkli kedi çizimi
Eğer sizlerde Hayvan Çizimleri kategorimizde yer alan ve Farklı Kedi Resmi Çizimleri arıyorsanız ? https://www.kolaycizimler.com/e/kedi/ sayfamızı ziyaret ederek daha çok örneğe ulaşabilirsiniz.

Kalpli Uğur Böceği Çizimi

Okul Öncesi etkinliği olarak da çok fazla sevilen çizimlerimizden diğeri de Uğur Böceği Çizimidir. Adım adım çizim içeriyle çizimi yaptıktan sonra Boyama Kalemlerinizle renklendirmeyi unutmayın. ??

adım adım uğur böceği çizimi
Deniz Kızı Çizimi

Gerçekçi bir Deniz Kızı Çizimini en kolay yoldan yapmak için aşağıda Kurşun Boyama Kalemleriyle yaptığımız çizim rehberi adımlarını takip ederek çok kolay bir şekilde deniz kızı çizimini yapabilirsiniz.

Çizime öncelik olarak kurşun kalem ile başlayıp, daha sonrasından çizmiş olduğunuz Deniz Kızı resmini renklendirebilirsiniz. ?

deniz kızı
Yengeç Çizimi

Çocuklar için hazırlamış olduğum Kolay Kamyon Çizimi eğitimimizle önce Yengeç Resmi Çizip daha sonrasında Sulu Boya ile renklendirme yaptık. ?

çocuklar için kolay yengeç resmi çizimi

Sevimli Panda Resmi Çizimi

Merhaba Arkadaşlar ? Dün sizlerle beraber Karakalem ile Manzara Resmi çizimi yapmıştık. Bugün ise yine çok kolay bir şekilde çizebileceğiniz sevimli bir panda resmi yapacağız. ➡ Denizde yüzen Balina çizimi

Çizimi yaptıktan sonra renkli boyama kalemlerinizle farklı renklerde boyama sayfası oluşturabilirsiniz. Biz bu çizimde siyah renk kalem ile Panda Çizimi yapıp daha sonrasında yine siyah renklerle boyamayı uygun gördük. ?

sevimli panda çizimi

Kolay Manzara Çizimi

Manzara resmi çizmenin farklı yolları var. Sizlerle paylaştığım bu örneği Çizime Yeni Başlayanlar için oluşturduk. Basit geometrik şekiller kullanarak Kamp ve Manzara temalı bu resmi her yaştan insan çizebilir. Kağıt ve Kalemlerimiz hazırsa hadi bu resmi hep beraber çizelim. ?

dag manzara çizimi

Gerçekçi Kelebek Çizimi

Mükemmel bir Kelebek Resmi Çiziminin nasıl yapıldığını merak ediyor musunuz?

Çizim ve Boyama kalemleriniz hazır ise! Sadece 4 Kolay adımda bu muhteşem Kelebek Resmini sizlerle kolaylıkla çizebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Adım adım Kelebek Nasıl Çizilir? rehberimizi takip ederek bu sevimli kelebek çizimini sizlerde yapabilirsiniz.

Kelebek Çizimine geçmeden önce çizimini yapacağımız HAYVAN ÇİZİMLERİ kategorisinde yer alan Kelebek hakkında ilginç bilgiler verdikten sonra çizim içeriğimizi sizlerle paylaşacağım. Hadi gelinde bilgilere kısaca bakalım!

Kelebek Nasıl Çizilir? (Adım Adım) - KolayCizimler.com

Sevimli Papatya Çizimi

Muhtemelen Papatya Çizimini herkes kolaylıkla yapabilir. Çocuklar için hazırladığımız bu etkinlikte eğitim amaçlı olarak adım adım Papatya Resmi Çizimi ve Boyama Sayfası Oluşturduk.

Papatyalar genel olarak Beyaz renkli ve güzel kokulu çiçeklerdir. Tomurcuk ve Yapraklardan oluşan bu çiçek türünü çizerken; Yapraklarını simetri şeklinde çizmeye özen gösterin. Çizim Eğitimi için eğitim videomuzu aşağıdaki video üzerinden izleyebilir ve nasıl çizildiğini öğrenebilirsiniz. ? Çizim Kağıtlarınız ve Boyama Kalemleriniz hazır ise hadi! başlayım!

adım adım kolay papatya çizimi

Kolay Hayvan Çizimi

Solucan Çizimi için hazırladığım farklı ve eğlenceli bir etkinlik ile sizlerleyim. Toprak içerisinde dolaşan bir solucanı ifade eden ve çizimi tamamlayınca beğeneceğinize emin olduğum bu çizimi Çocuklarınız ve Okulöncesi eğitim etkinliği olarak kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu