Dövme Modelleri Arayanlar için Kolay Dövme Çizimleri

Dövmeye yaptırmak isteyenler için Kolay Dövme Çizimlerini paylaşmak istedim fakat dövme modellerinden önce sizlere söylemek istediklerim var 🙂

Eğer kalıcı dövme yaptırmak istiyorsanız kesinlikle ve kesinlikle! ilk olarak geçici dövme yaptırmanızı tavsiye ederim. Çünkü kalıcı dövmenin geri dönüşü yoktur. İyi bir tattoo tasarımcısı bulup istediğiniz gibi ve kalitede bir dövme yaptırsanız bile daha sonrasında pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Bunun için (özellikle ilk kez dövme yaptıracak olan arkadaşlara tavsiyemdir.) Yaptıracağınız dövme modelini geçici olarak yaptırın (kına ve boya) yaklaşık 1-2 hafta kadar dövmeniz kolunuzdan silinmeden kalacaktır. Bu süre zarfında gerçekten dövme yaptırmak isteyip istemediğinizi kendinizce sorgulayabilirsiniz. Kesin karar verdikten sonra kalıcı dövme yaptırın 🙂 İçten bir tavsiyedir…

  • Yaptıracağınız dövme modelini iyi seçin!
  • Tattoo stüdyosunu iyi seçin!
  • Dövme Fiyatından önce iyi bir dövmeci bulun!

küçük dövme modelleri

minimal dövme

Dövme Fiyatları

Öncelikle şunu söylemem gerekiyor, Dövmecilerin bir noktadan sonra götleri kalktığından dolayı uçuk fiyatlar vermeye başlıyor. Olay tamamen şöyle arkadaşlar. Müşterisi çok fazla olan dövmeciler artık kendi fiyatlarını belirleyebiliyorlar.

Yani çok zor olmayan (minimal veya 6 cm x 6 cm, gölgeli) bir dövmenin fiyatı 500 TL diyelim, bu dövmeci günde 500 TL’den 4 dövme yapacağıma 1.000 TL’den 2 dövme yapar yine aynı parayı kazanırım diyor. Daha sonrasında çevresi genişliyor ve elit kişilere dövme yapmaya başlıyorlar ve fiyatları daha da uçuk rakamlara çıkıyor.

Düzgün bir dövme çizimi yapan tattoo’cuların aylık kazancı yaklaşık 60.000 TL – 100.000 TL arasında değişmektedir.

Minimal dövme fiyatları (açılış fiyatı olarak adlandırılır) Düz çizgilerden oluşan ve 4 cm x 4 cm dövmenin (gelen zamlar sonucu) 250 TL – 400 TL arasında fiyat olmaktadır. (iyi bir dövmeci). Eğer dövmeniz basit (düz çizgilerden oluşuyor) ve minimal yani küçük ve kolay bir dövme ise maksimum fiyatı 250 TL’dir!

Minimal Dövme Modelleri

minimal dövme modelleri

En çok tercih edilen Geçici Dövme Modelleri


DÖVME MODELLERİ

Bazen sadece dövme yaptırmak istersin ama sonsuza kadar sürmesini istemezsin.

Dövmeler, kendinizi ifade etmenin ve bir açıklama yapmanın harika bir yoludur. Ancak bazen pahalı olabilirler veya çıkarılması zor olabilir. İşte burada KolayCizimler.com devreye giriyor! Biz geçici dövmeler yapan bir şirketiz, böylece dövmenizin kalıcı olması konusunda endişelenmenize gerek kalmadan kendinizi ifade etme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz.

Geçici dövme modellerine bakarak hoşuna giden dövmeleri kendinize arşiv olarak saklayabilirsiniz ve kendinizde kolay bir şekilde çizebilirsiniz. Geçici dövmeler genel olarak kına ile yapılmaktadır. Renkli geçici dövmeler ise içerisine toz katılarak elde edilmektedir.

MİNİMAL DÖVMELER

Minimal Türkçe olarak Küçük anlamına gelmektedir. Kolay Çizimler kategorisinde Kolay ve Küçük Dövme modelleri için oluşturduğumuz bu yazı içerisinde tüm örnekler Minimal Dövme modellerine birer örnektir.

Kadınların en çok yaptırmak istedikleri dövme yeri göğüs altları, Sırt veya ense bölgesi, ayak bilekleri ve son olarak külot bölgesi / kasıklarının olduğu kısımlara gül, gezegen, minimal silah, iğne, şemsiye, Bira şişesi, göz, yelken, gezgin dövmeleri, Kurukafa, sigara, 13, bıçak, ay, örümcek, göz, yılan, kalp, papatya, kedi, illuminati, smile gibi dövme modellerini tercih etmektedir.

Sayfasığım bu tüm dövme çeşitlerini yazı içerisinde paylaştım. Hoşunuza giden minimal dövmelerden istediğinizi yaptırabilirsiniz!

 

 

 

Başa dön tuşu