Rengarenk Kelebek Nasıl Çizilir?

Kelebek Çizimi zor olsa bile Adım Adım çizim rehberimizi takip ederek en kolay şekilde Kelebek Çizimi öğreneceğiz. ?

Kelebek Çiziminin farklı yolları ve yöntemleri bulunmaktadır. Sizlere bu adım adım çizim içeriğimizde en kolay şekilde Rengarenk bir Kelebeğin nasıl çizileceğini öğreteceğim. Çizime yeni başlayan çocuklar ve gençler için oldukça kolay ve eğlenceli bir içerik olacak. ?

Eğer daha zor bir çizim arıyorsanız daha önce sizlerle paylaşmış olduğum Hayvan Çizimleri kategorisinde yer alan Kelebek Nasıl Çizilir? yazımı kesinlikle okumanızı tavsiye ederim. Boyama Kalemleriniz ve çizim kağıtlarınız hazır ise hadi gelin hep beraber çizime başlayalım. ?

How to Draw Butterfly ?

Çizim eğitimlerimizin yer aldığı 15 Second Drawing youtube sayfam için hazırladığım How to Draw a Butterfly in 5 Easy Steps + EXTRA COLORİNG PAGE eğitim videomu sizlerle paylaşıyorum. 1 dakikanızı ayırarak benimle beraber çizim yapmaya ne dersiniz? Hadi gelin Kelebek Çizimi videomuzu izleyelim. ?

Kelebek Çizimi

Kelebek çizimini temel çizim karakterini kullanarak yapacağınız. Yuvarlak bir çember ve eğri çizmesini bilen herkes bu çizimi kolaylıkla yapacaktır. Adım adım kelebek çizimi ve Resimli kolajımızı sizlerle paylaşıyorum.

  1. Yuvarlak bir daire çizerek kelebek yüz ve gövde çizimi oluşturun.
  2. Tırtıl kuyruğu çizimi için dalgalı şekilde küçük çizgiler çizin.
  3. Kelebek kanadını oluşturmak için; çizmiş olduğunuz gövdenin her iki tarafına kanat çizimini yapın.
  4. Kanat içerisine kelebek tüy detaylarını çizin.
  5. Son olarak beneklerini göstererek Kelebek Çizimini tamamlayın.

kelebek cizimi butterfly drawing

Benzer Çizimler

Adım Adım Örnek Çizimi Nasıl Yapılır?

Başa dön tuşu