Adım Adım Yatak Çizimi

Yatak nasıl çizilir? Adım adım Yatak Çizimi Rehberi ve Boyama Sayfası

Günün sonunda insanların dinlenmesi ve uyuması için en az 8 saat uyumamız gerekmektedir. Bu eğitim rehberimizde adım adım yatak resminin nasıl çizileceğiniz öğreneceğiz. Özellikle kız çocuklarının çizmekten hoşlandığı bu çizim için yatak başlığına bir kalp resmi ve erkekler için ise yatağın alt bölmesine Kral Tacı çizimi yaptık.

Yatak çizimi yapmak çocuklar için gelecekteki meslek seçimleri için bilinç altlarında bir yer edinebilir. Bu mobilya çizimini yaparak yetenek kazanmaları ve belki de ilerde Mimar veya İç Mimar olmasına yönlendirebilir. Tabi bu uzun bir süreçtir sadece yatak çizimi ile olmasa da diğer çizimlerimiz için KOLAY ÇİZİMLER sayfamızı ziyaret etmeyi sakın unutmayın.

Yatak Çizimi

Bu yatak çizimi örneğinde yan görünüş / perspektif tarzında bir çizim oluşturduk. 6 kolay adımda yatak çizimini yapabilmek için içerik rehberimizi takip ederek kolay bir şekilde çizimi yapabilirsiniz. Ayrıca bu çizimin boyama sayfasını indirmek isteyenler ? BOYAMA SAYFASI kategorimizden kolaylıkla ulaşabilir ve çizimi indirerek boyama kalemlerinizle renklendirebilirsiniz.

adım adım yatak çizimi

Adım Adım Çizim Rehberi

  • İlk olarak yatak kütlesinin çizimini yapılım. Başlık kısmını daha dik ve daha büyük çizebilirsiniz.

yatak çizimi part 1

  • Yorgan çizimini yaparken düz çizgiler yerine, eğri çizgiler kullanarak çizebilirsiniz.

yatak çizimi part 2

  • Yatak başlığı kısmına yastık çizimini yapın.

yatak yastık çizimi part 3

  • Yatak çizimine sevimli ve tatlı görünmesi için; yorgan üzerine küçük yuvarlak çizimleri yapın.

yatak yorgan çizimi part 5

  • Son olarak kızlar için yatak başlığı kısmına kalp çizimi, erkekler için ise yatak ön kısmına kral tacı çizimi yaparak Yatak Çizimini tamamlıyoruz. ?

adım adım yatak resmi çizimi

Boyama Sayfası

  • Biz bu çizimimizde yatağı Pembe, Yeşil, Sarı ve Mavi boyama kalemlerimizle renklendirmesini yaptık.

kolay yatak çizimi

  • Sizlerde aşağıdaki Yatak Boyama Sayfasını indirebilir ve sonrasında ister Boyama Kalemleriyle, isterseniz Sulu Boyama ile renklendirebilirsiniz.

yatak boyama sayfası

Başa dön tuşu