Araba Boyama Sayfası

Çocuklar için el sanatları ve çeşitli öğrenme etkinlikleri için renklendirme kolay çizim içeriğimizde bugün Araba Boyama Sayfası arşivimizi sizinle paylaşıyoruz.

Ücretsiz olarak erişebileceğiniz boyama sayfası içerisinde Araç Çizimlerinin yer aldığı; Okul Aracı, Araba, Polis Arabası, Kamyon gibi en çok sevilen boyama sayfası içeriğimizi ücretsiz olarak indirebilir, A4 kağıdına yazdırarak boyama kalemlerinizle renklendirebilirsiniz.

Ayrıca bu çizimleri nasıl yaptığımızı merak edenler için adım adım çizim rehberimizin yer aldığı ? KOLAY ÇİZİMLER sayfasından ücretsiz eğitim rehberimize ulaşabilirsiniz.

Bu içeriğimiz Kişisel ve Ticari olmayan kullanım içindir. Eğer internet sitenizden kullanmak istiyorsanız yazı adresine bağlantı veriniz.

araba resmi boyama

 

Boyama Sayfası için hangi renklere boyayacağınız hakkında fikir edinmeniz adına, kendi boyama örneklerimizle beraber örnekler sunuyoruz. İsterseniz bizim boyama renklerimizle aynı boyayabilirsiniz veya kendiniz de farklı boyama kalemlerinizle renklendirebilirsiniz.

Aşağıda paylaştığımız boyama sayfalarınız büyük halini görüntülemek için; yazdırmak istediğiniz araba boyama sayfası üzerine tıklayarak çizimlerin büyük haline kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer tüm boyama sayfası arşivimizin tamamına ? BOYAMA SAYFASI bağlantısından ulaşabilirsiniz.


 

Araba Boyama Sayfası

araba boyama sayfası

Nasıl Boyanır?

  • Öncelik olarak sayfamızda paylaştığımız boyama sayfasını indirin.
  • A4 Kağıdına ortalı bir şekilde çıktı alın.
  • Boyamak istediğiniz renkleri seçin
  • Çizgiler arasında boşlukları doldurarak boyayın.

Hangi Renge Boyanır?

Çocuklar için hazırladığımız bu içeriğimizde ara resmini Kırmızı – Siyah – Gri ve Sarı boyama kalemlerimizle renklendirmeyi tercih ettik. Özellikle araç gövdesini oluşturan kısmı tamamen kırmızı renk, Tekerlekleri siyah renkle boyayıp, ayrıntıları ise (camlar için mavi – farlar için sarı) boyama kalemlerimizi kullandık.

araba boyama renkleri

Eğer bu paylaştığımız içerikte yer alan boyama sayfasının nasıl çizildiğini merak ediyorsanız ?  Car Drawing sayfasından adım adım çizim eğitimi rehberinden araba çizimini öğrenebilirsiniz.


Polis Arabası

Araba Boyama Sayfaları, küçük çocuğunuzu yağmurlu bir günde meşgul etmenin veya sadece eğlenmenin harika bir yoludur. Çocuklar arabaları sever, bu yüzden bu sayfaları boyamayı çok eğlenceli bulmaları şaşırtıcı değil! Dışarıda gerçekten harika görünen arabalar var – bazıları hızlı, bazıları yavaş, bazıları büyük, bazıları küçük! Hepsini renklendirebilir misin?

polis arabası boyama sayfası

Yarış Arabası

En iyi sonuçları elde etmek için pastel boya yerine işaretleyici veya renkli kalemler kullanın. Daha ilginç hale getirmek için, araba boyama sayfanızı bir parça şeffaf kağıda yapıştırın, ardından çizgilerin üzerine suluboya veya boya ile çizin. Bu size tamamen yeni bir görünüm kazandıracak!

yarış arabası boyama sayfası

BMW

İster bir Lamborghini’nin şık hatlarının ve hızının hayranı olsunlar, ister klasik bir VW Bug’da renklendirmek istiyorlar olsun, arabaları boyamanın, oynaması kadar eğlenceli olduğu inkar edilemez. Bu nedenle, arabaları seven küçük bir çocuğunuz varsa veya sadece kendinizi boyamaya başlamak istiyorsanız, bu harika araba boyama sayfalarına göz atın.

 

bmw resmi boyama sayfası


Ambulans Arabası

ambulans boyama sayfası

Jip Boyama Resmi

jip araba boyama sayfası

Başa dön tuşu