Bugs Bunny Nasıl Çizilir?

Bugs Bunny çocukların en çok izlemeyi sevdiği çizgi filmler arasındadır. Disney de yayınlanan yeni bölümleri, tüm zamanların en çok izlenen çizgi film karakterlerinden birisidir. Bu karikatür çizgi film karakterini Ben Bugs tarafından yaratılmıştır ve 1938 yılında ilk yayını yapılmıştır.

Bugs genellikle Daffy Duck, Tazmaya Canarı gibi diğer Looney Tunes karakterleriyle beraber rol almaktadır.

Bu yazımız içerisinde sizlere kolaylık sağlaması için 2 farklı çizim örneğini paylaşacağım. Adım adım çizim rehberlerini takip ederek en basit şekilde çizim yapabileceğinizi düşünüyorum.

Son olarak çizmiş olduğunuz Bugs Bunny resminin boyama sayfasının hangi boyama kalemleri ve hangi renklere boyanacağını sizlerle paylaşacağım.

Çizgi Film Karakterleri

Kolay Bugs Bunny Resmi Nasıl Çizilir?

Bu çizim içeriğimizde ilk olarak Bugs Bunny resminin yüz çizimini yapacağız. Kağıt ve Çizim Kalemleriniz hazır ise aşağıda sizlerle paylaştığım çizim rehberini takip ederek çok kolay bir şekilde Bugs Bunny yüz çizimini yapabilirsiniz. Hadi gelin başlayalım! 😃

adım adım bugs bunny çizimi

Adım Adım Bugs Bunny Resmi Çizimi

Çizime ilk olarak yukarıda sizlerle paylaştığım kafa çizimi ile başlıyoruz. Daha sonrasında gerçekçi bir karakter çizimi yapmak için (zor bir çizim olacak) Ayak da duran ve elinde havuç tutuyor görünümü vermek için gerekli tüm çizimleri sırasıyla yapacağız!

1. Adım: Kafa Çizimini yapın

bugs bunny kafa çizimi

2. Adım: Vücut Çizimini Yapın

bugs bunny vücut çizimi

3. Adım: Kol Çizimini Yapın

bugs bunny kol çizimi

4. Adım: Ayak Çizimini Yapın

bugs bunny ayak çizimi

5. Adım: Ön Ayak Çizimini Yapın

bugs bunny ayak çizimi - 2

6. Adım: Bugs Bunny Havuç Çizimini Yapın

bugs bunny havuç çizimi

7. Adım: Bugs Bunny Çizimi Detay Çizimini Yapın

adım adım Bugs Bunny çizimi

Başa dön tuşu