Çocuklar için adım adım Papatya Resmi Nasıl Çizilir? (How to Draw a Daisy Picture?)

4 Kolay Adımda; Çocuğunuzla beraber Papatya Resmi çizimi yapabilir ve Boyama Kalemlerinizle Renklendirme etkinliği hazırlayabilirsiniz.

Muhtemelen Papatya Çizimini herkes kolaylıkla yapabilir. Çocuklar için hazırladığımız bu etkinlikte eğitim amaçlı olarak adım adım Papatya Resmi Çizimi ve Boyama Sayfası Oluşturduk.

Papatyalar genel olarak Beyaz renkli ve güzel kokulu çiçeklerdir. Tomurcuk ve Yapraklardan oluşan bu çiçek türünü çizerken; Yapraklarını simetri şeklinde çizmeye özen gösterin. Çizim Eğitimi için eğitim videomuzu aşağıdaki video üzerinden izleyebilir ve nasıl çizildiğini öğrenebilirsiniz. ? Çizim Kağıtlarınız ve Boyama Kalemleriniz hazır ise hadi! başlayım!

How to Draw a Daisy Picture?

https://www.youtube.com/shorts/D-XI3ECYI5I

Papatya Çizimi (Daisy Drawing)

Çocuklar için hazırladığım bu Kolay Çizimler içeriğimizde Yuvarlak ve Daire çizimleri ile çok kolay bir şekilde sevimli papatya resmi çizimi yapabilirsiniz. Adım adım Çizim rehberimiz;

  1. Yuvarlak bir daire çizerek, Papatyanın orta noktasında bulunan tomurcuk çizimi yapın.
  2. Yüz çizimi için çok basit bir şekilde göz ve ağız çizimini yapın.
  3. 6 yapraklı papatyanın önce üst kısmına yapraklarını çizin.
  4. Geriye kalan Papatya Yapraklarının çizimini tamamlayın.
  5. Boyama Kalemlerinizle Papatya Resmi çizimi Renklendirerek çizimi bitirin.

adım adım kolay papatya çizimi

Papatya Çizim Örnekleri

Farklı tür çiçek çizimi arayanlar için 3 farklı Papatya Resmi çizimini sizlerle paylaşıyorum. Aşağıdaki çizimlerden istediğinizin üzerine tıklayarak büyük hallerini görüntüleyebilirsiniz.

Benzer Çizimler

Kolay Çizim Fikirleri

Başa dön tuşu