Doodle Çizim Örnekleri

kolay doodle çizimleri

Bir çizim defteriniz varsa eminim bazı zamanlar kurşun kalem ile karamalar yapmayı denemişsinizdir. Karalama ve basit çizimler yapmak eğlenceli, ve ilginç şeyler çizmek ister misiniz?

Karalama veya çizim yapmak için bir fikir arıyorsanız ihtiyacınız olan her şeyi bu yazı içerisinde sizlerle paylaşıyorum. Çizime yeni başlayanlar için Sanat defteri ve Günlük defterine şirin ve kolay doodle çizim örneklerini paylaşıyorum.

Doodle Çizim Yapmanın Faydaları

Ben bir ressam veya çizim konusunda bir uzman değilim fakat sıkıldığım zamanlarda veya endişeli olduğum anlarda kağıt ve çizim kalemlerimi elime alıp bir şeyler karalama ruh halimi düzeltmem konusunda bana yardımcı olmuştur. Doodle Çizimleri yaparken farkına varmadan kendime bir terapi bulmuşum gibi hissediyorum.

Doodle çizimleri gerçekten de stres atmanıza, kendinizi daha iyi hissetmenize ve odaklanmanız konusunda bilimsel olarak kanıtlanmıştır.Doodle Manzara Çizimi

doodle manzara resmi çizimi

Doodle Kalp Çizimi

doodle kalp çizimi

Araştırma sonucunda çizim yaparak daha kendinizi daha rahat hissedebileceğinizi ve daha fazla konsantre olabileceğiniz konusunda faydalı olacağı gibi çizim sırasında bilinçaltınızda neler olduğunu yaptığınız rastgele karalamalar ile öğrenebilirsiniz.

SEVİMLİ VE KOLAY DOODLE ÇİZİMLERİ

Çizime ilk başladığınızda mükemmel bir çizim yapamasanız bile denemeler yaparak çizim yeteniğinizi geliştirebilirsiniz. Eğer daha profesyonel ve zor çizimler arıyorsanız KARAKALEM ÇİZİMLERİ kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

kolay doodle çizimleri

doodle göz çizimi

doodle gezegen çizimi

Başa dön tuşu