Sıkıldığınız çizebileceğiniz 40+ Kolay Çizim

Haydi kabul edelim; hepimiz zaman zaman sıkılıyoruz, değil mi? Ancak bu sıkıntı anları, yaratıcılığımızı besleyen mükemmel fırsatlar olabilir. Evet, yanlış duymadınız! Elinize bir kağıt ve kalem alarak bu sıkıntı anlarını değerlendirebilirsiniz. Peki, ama ne çizeceğinizi bilmiyorsanız? Endişelenmeyin! İşte “Sıkıldığınızda çizebileceğiniz 40+ Çizim Örneği | Kolay Çizimler” listemiz karşınızda.

kolay çizim örnekleri

Dalga Çizimi

Daha önce sizinle kasırga resmi çizimini ingilizce içerikli sitemizde ?The Whirlwind Guide: How to Draw a Tornado with Flair! başlığı altında paylaşmıştım. Burada ise farklı bir stille dalga resmi çizimi yapıyoruz.

dalga çizimi
Bir kaç eğrinin birleşimiyle bu görüntüyü elde edebilirsiniz. Bu çizimi yaparken kendi renklerinizi seçerek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Uçak Penceresi

Karakalem ile çizebileceğiniz gerçekçi bir gökyüzü ve uçak çizimi. Kenar çizimi oval halede bir dikdörtgen çizerek çizime başlayın.

uçak penceresi
Sevimli Saksı

Gününüzün güzel geçmesi için güzel çizimler size moral verecektir. Kim sevimli bir ağaç kabuğundan canlanmış farklı bir saksıda ki bu resmi çizmek istemez ki?

sevimli saksı

Uzay Kafası

Uzaylıların neye benzediğini bilmiyoruz fakat bununla ilgili Çizgi Filmler ve Sinema dizilerinde farklı modeller kullanılmaktadır. Bu örnekte ise kolunuza dövmesini yaptırmak isteyeceğiniz küçük bir uzaylı resmi var. ?

uzay kafası

Araba Çizimi

Araba çizmek, çizim becerilerinizi geliştirmenin harika bir yoludur. Ayrıca arabaların nasıl çalıştığını ve onları neyin hareket ettirdiğini öğrenmenizi sağlayacaktır. Kolay bir şekilde araba çizimi yapmak isteyenler için öğretici bir rehber içeriği bulmak zor olduğunu biliyoruz. Bunun sizlere 6 kolay adımda nasıl araba çizimi yapabileceğini anlatmak için bu rehber içeriğini oluşturduk.

Araba Nasıl Çizilir

Kedi Çizimi

Kediler insanların en çok sevdiği hayvanlardır. Özellikle evde hayvan beslemen isteyenler için kuş ve kediler ilk tercih edilenler arasındadır. Bir önceki yazımızda sizlere Pati Çizimi eğitimini paylaşmıştım. Bu çizim eğitimi içeriğimizde ise Kedi Nasıl Çizilir? Sorusuna cevap olarak adım adım kedi çizimi ve sonrasında kedi boyama sayfasını sizlerle paylaşacağım.

Kelebek Çizimi

Mükemmel bir Kelebek Resmi Çiziminin nasıl yapıldığını merak ediyor musunuz?

Çizim ve Boyama kalemleriniz hazır ise! Sadece 4 Kolay adımda bu muhteşem Kelebek Resmini sizlerle kolaylıkla çizebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Adım adım Kelebek Nasıl Çizilir? rehberimizi takip ederek bu sevimli kelebek çizimini sizlerde yapabilirsiniz.

adım adım kolay kelebek resmi çizimi

Doodle Çizimi

Çizim yeteneğinizi geliştirmek için 25 farklı ve küçük Doodle çizim arşivimi sizinle paylaşıyorum. Boş bir kağıt üzerine, not defterinizin kenarına veya Dövme olarak kullanabileceğiniz bu sevimli doodle çizimleri çok beğeneceksiniz. ?

doodle çizimleri

Başa dön tuşu