Tavşan Boyama Sayfası

Tavşanlar sarkık kulakları, küçük ve pamuksu kuyrukları ile en çok sevilen en tatlı ve şirin canlılardan birisidir. Şapşal Tavşanlar olarak anılsalar da çok zeki hayvanlardır. Bazı hayvanlar vahşi doğada yırtıcı olsalar da bir çoğu evde beslenilen evcil hayvandır.

Tavşanlar bir çok Çizgi Film karakterinde ve Filmlerinde baş rol olarak popüler olmuştur. Bunlardan en çok bilineni Bugs Bunny Çizgi Film karakteridir. Sayfamızda sizlerle paylaştığımız Tavşan Resmi ve Tavşan boyama sayfalarını istediğiniz boyama kalemleri ile renklendirebilirsiniz.

Havuç Boyama Tavşanı

Sevimli tavşan boyama sayfası içeriğimizde elinde havuç tutan tavşan resmi çizimini Bilgisayarınıza A4 – PDF olarak indirebilir ve yazdırarak çocuklarınız için boyama etkinliği oluşturabilirsiniz.

havuç ve tavşan boyama sayfası

Çocuklar İçin

Çocuk için hazırladığımız bu tavşan boyama sayfası içeriğinde ise; orman yeşilliklerinde ve bir kutu içerisinde tavşan çizimi yer almaktadır. Hemen bilgisayarınıza indirip A4 kağıdına yazdırıp hemen boyamaya başlayın!

çocuklar için tavşan boyama sayfası

KOLAY ÇİZİMLER


Tavşan Resmi Boyama Oyunu

Tavşan Resmi Boyama Oyunu

Tavşan Resmi

tavşan resmi

Bu yazımızda sizlere çocuklar için hazırladığımız A4 kağıdına yazdırılabilir Tavşan Boyama Sayfası içeriğimizin tamamını paylaştık. Benzer içeriklerimizin tamamını ? BOYAMA SAYFASI adresimizden indirebilirsiniz.

Başa dön tuşu