Yavru Köpek Çizimi

yavru köpek çizimi

Bu çizim eğitimimizde sabit bir şekilde yavru köpek yüzü çiziminin nasıl yapıldığınız öğrenebilirsiniz.

Çizim kağıtlarınız, ve Boyama Kalemleriniz hazır ise çizim adımlarını takip ederek Sevimli bir Yavru Köpek Çizimi için temel adımlarını öğrenebilirsiniz. Çocuklar için hazırladığımız bu çizim eğitimi yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Yukarıda paylaştığımız Yavru Köpek Çiziminin aynısını çizebilecek seviyeye geleceğinizin garantisini veriyorum 🙂

Ayrıca eğitim içerisinde yazdırılabilir boyama sayfası ve PDF dokümanları yer almaktadır. Köpek Boyama arşivinize ücretsiz olarak indirerek ekleyebilirsiniz. Çizimi tamamladıktan sonra Boyama Kalemlerinizde kolay bir şekilde renklendirebilir ve gerçekçi bir çizgi film karakteri köpeği görünümü verebilirsiniz. Adım Adım Yavru KÖPEK ÇİZİMLERİ arayanlar için harika bir rehber eğitimi hazırladık!

Yavru Köpek Çizimi için her şey hazırsa çizim eğitimimize başlayalım! Bu içeriğimizden sonra ilginizi çekeceğiniz düşündüğüm tüm çizimlerimizin yer aldığı arşivimiz olan HAYVAN ÇİZİMLERİ sayfamızı ziyaret ederek farklı tür hayvanların kolay çizim eğitimi içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Adım Adım Yavru Köpek Çizimi

Bu adım adım çizim rehberi eğitimimizde sizlere Yavru Köpek Çizimini öğreteceğiniz. Çizimi doğru bir şekilde yapmak için aşağıda yayınladığımız adımlarına birebir uyarak çizimi tamamlamaya çalışın.

Aşağıdaki çizim rehberi fotoğrafı üzerine tıklayarak daha geniş ekranda çizim adımlarını görüntüleyebilirsiniz.

adım adım yavru köpek çizimi

Nasıl Çizilir?

 • Kafa şeklini başlatmak için sayfanın ortasına bir daire çizin.
 • Kafanın bir kısmını silin ve büyük sarkık kulaklar ekleyin.
 • Gülümseyen büyük bir köpek ağzı ve burnu çizin.
 • Ağzın ve başın bir kısmını silin ve dışarı çıkan bir dil ekleyin.
 • Mutlu bir köpek için kapalı gözler çizin veya isterseniz açın.
 • Köpeği hangi desen iyi görünüyorsa onunla renklendirin.

Köpekler Hakkında İlginç Bilgiler

kopekler hakkında ilginç bilgiler

 1. Tıpkı insanların parmak izleri gibi; Köpeklerin burun izleri birbirinden farklıdır
 2. Köpekler rüya görebilen bir hayvandır.
 3. Köpeklerin koku alma duyusu insanlardan 120 kat fazladır. Bir köpeğin 600 milyon kadar koku alma duyusu vardır ve bu sayı insanlarda 5 milyondur!
 4. Köpeklerin burnunda hava radyasyonu vardır. Yani kör bir köpek gözleri görmese bile ısı ve koku algısı ile yaşamaya devam edebilir ve avlanabilir.
 5. Tüm köpek yavruları sağır doğar!
Başa dön tuşu