Kareli deftere yapabileceğiniz 3D Kolay Çizimler (3 Boyutlu)

kareli deftere kolay çizimler

Merhaba arkadaşlar, KolayCizimler.com sitemizi sürekli takip eden arkadaşların bildiği gibi her gün birbirinden farklı çizim fikirleri paylaşmaktayız. Bu içeriğimizde ise 3D Çizim Örneklerini paylaşmaya karar verdim.

Özellikle ÇOCUKLAR İÇİN Kareli Defter üzerine kolaylıkla çizebileceğiniz 10 farklı çizimi sizinle paylaşıyorum. Ayrıca çizimlerin adım adım nasıl çizileceğine dair 15 Second Drawing youtube sayfamızda yer alan çizim eğitim videolarımıza izleyerek bu KOLAY ÇİZİMLER örneklerini sizlerde yapabilirsiniz.

3 Boyutlu Küp Nasıl Çizilir?

3D küp resmi çizmenin en kolay yolu kareli defter kullanmanızdır. Defter üzerindeki şeffaf çizgi hizasını takip ederek düz çizgi çizmesini daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

3 boyutlu küp çizimi

3 Boyutlu küp resmi çizimi için 2 farklı kalem ve biraz gölgelendirme kullandım. Hadi gelin bu çizimi nasıl yaptığımı hep beraber izleyelim.

https://www.youtube.com/watch?v=M0FNUjHOHFM

Kareli Deftere Kolay Çizim Örnekleri

kareli deftere 3d çizimler

Kareli deftere 3 boyutlu desen ve çizim yapması çok kolay. Güzel çizimler arayanlar için pixel çizimleri takip ederek sizlerde kareli deftere çok kolay bir şekilde çizim yapabilirsiniz.

kareli deftere basit çizimler

Tek yapmanız gereken paylaştığımız örneklere bakarak her bir kareyi nasıl çizip, gölgelendirdiysek sizlerde kurşun kaleminiz ile aynı çizimi kolaylıkla yapabilirsiniz.

kareli deftere kolay şekil çizimleri

Başa dön tuşu