Kolay Winnie the Pooh Nasıl Çizilir?

Çizgi Film Karakteri Winnie the Pooh resminin adım adım çizim rehberimizle hep beraber çizip, boyama kalemlerimizle renklendiriyoruz. 😊

Winnie the Pooh aslında bir oyuncak ayıdır. 1926 yılında Alan Milne tarafından yaratılan bir Çizgi Film karakterleridir. Oyuncak Ayı karakteri dışında Kitaplarda, Dergilerde ve Sinema filmlerinde yer alan bu karakterin adım adım çizim rehberini sizlerle paylaşıyorum. 😊

Çizgi Film izlemesini seven çocukların oldukça ilgisini çeken Winnie the Pooh çizimi için Kağıt ve Boyama Kalemleriniz hazır ise adım adım çizim rehberimize geçelim. 😀🎈

Adım Adım Winnie the Pooh Çizimi

Bu talimatta, Disney sanatçıları tarafından çizilen klasik enkarnasyonunda Winnie the Pooh’u nasıl çizeceğinizi göstereceğiz.

1. Adım

İlk olarak, başın ve gövdenin dış hatlarını çizin. Yuvarlak şekiller kullanın. Başın hafifçe eğilmesi gerektiğini unutmayın. Vücut düzgün bir şekilde aşağı doğru genişlemelidir.

Winnie the Pooh çizimi 1. adım

2. Adım

Bu aşamada, Winnie the Pooh’un ellerini ve bacaklarını tasvir edin. Yalnızca düz ve yuvarlak çizgiler kullanın. Kolların vücuda çok sıkı getirilmesi gerektiğini unutmayın.

Bu aşamada ayrıca karakterimizin yüzünde kesişen iki çizgiyi işaretleyin. Winnie the Pooh yüz özelliklerini çizmemize yardımcı olacak.

Winnie the Pooh çizimi 2. adım

3. Adım

Bu aşamada ayı yavrumuzun özelliklerini tasvir edelim. İki nokta gibi görünen gözleri çizin. Bundan sonra, bir burun ve gülen bir ağız çizin. Gözlerin birbirinden çok uzak olduğuna dikkat edin.

Winnie the Pooh çizimi 3. adım

4. Adım

Winnie the Pooh’un ne tür kıyafetleri tercih ettiğini hiç düşündünüz mü? Kısa bir atlet ve bir polo gömlek karışımı. Bu aşamada, bu garip giysinin dış hatlarını çizin.

Winnie the Pooh çizimi 4 adım

5. Adım

Karakterimizin görünümünün gerekli tüm unsurlarına zaten sahibiz. Ve böylece bu aşamada, tüm yapıyı silin ve son çizgileri çizin. Bu aşamada tişörtün kumaş kıvrımları, ayakların konturları gibi bazı küçük detayları da ekleyin.

Winnie the Pooh çizimi 5 adım

5. Adım

Elbette Winnie the Pooh’un bu şirin koyu sarı rengini hatırlıyorsunuzdur. Winnie the Pooh çiziminizin eksiksiz görünmesi için gözlerde ve burunda beyaz vurgular bırakmayı unutmayın.

Kolay Winnie the Pooh Nasıl Çizilir

Çizgi Film Karakterleri Çizimi

Başa dön tuşu