Küçük Kolay Çizimler

Çizim veya Karalama defteriniz için çizim fikirlerine ihtiyaç duyan herkes için birbirinden kolay ve sevimli 50 sevimli küçük çizim fikirleri.

Çizim yapmak aslında zor bir iştir. İlk kez çizim yapacaksınız Küçük Kolay Çizimler örnekleri ile başlayabilirsiniz. Nasıl çizim yapılacağını öğrenmek için öncelik olarak elinize bir kağıt ve kalem alıp karalama yapmanız gerekmektedir. Öncelik olarak Geometrik Şekilleri doğru bir şekilde çizimini yapabiliyor olmanız ve sonrasında Aşağıda sizlerle paylaştığım Kolay adım adım çizim eğitim içeriklerimizi takip ederek çizim yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Kağıt ve Çizim Kalemleriniz hazır ise hadi gelin sırasıyla 50+ Çizim örneklerimize bakalım.

HAYVAN YÜZLERİ

Eğlenceli ve basit bir çizim fikri. Öncelik olarak bir kaç daire çizerek başlayabilirsiniz ve sonrasında hayvan yüzlerinin çizimlerini tamamlayın.

kolay hayvan yüzü çizimleri

Nasıl Çizilir?

  • Yuvarlak daire çizimi yapın.
  • Sonrasında Ayıcık veya Tavşan çizimlerini tamamlayın.
  • Tavşan çizimi için kulak çizimi yapın
  • Ayıcık çizimi için burun kısmını yuvarlak şeklinde çizin

YILDIZ ÇİZİMİ

Temel çizim eğitimlerinde GEOMETRİK ŞEKİLLER çiziminden sonra her defterin bir köşesine çizmek isteyeceğiniz büyüklü küçüklü yıldız çiziminin en kolay örnekleri.

küçük yıldız çizimi

ÇİÇEK ÇİZİMİ

Bu çizimi yapmaktan keyif alacağınızdan çok eminim.  ? KOLAY DÖVME MODELLERİ olarak da yaptırabileceğiniz çok kolay bir papatya resmi çizimi. Papatya çizimi için öncelik olarak kağıdın ortasına bir yuvarlak çizimi yapın ve etrafına sırasıyla papatya yapraklarını çizin.

papatya çizimi

KUŞ ÇİZİMİ

Defterinizin bir köşesine bu kolay ve sevimli yavru kuş resmi çizmek ister misiniz? Bu küçük kuş resmi çizimini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

küçük kuş çizimi kolay

HAYVAN ÇİZİMLERİ

İlk olarak sizlerle Sayılarla kolay hayvan çizimleri içeriğimizi paylaşacağım. Sayılarla Kolay ve Sevimli Hayvan Çizimleri arayanlar bu çizim fikirlerimizi kesinlikle beğeneceğinizi düşünüyorum. İlk olarak Karikatür Çizimi için hazırladığım Kedi Çizimi ve sonrasında adım adım Sayılarla yapılan kolay çizim içeriklerimizi sizinle paylaşıyorum.

Bu adım adım çizim eğitiminde Küçük Kolay Çizimler Nasıl Çizilir? içeriğimizi sizlerle paylaştık. Öncelik olarak karikatür çizimine meraklı iseniz KARİKATÜR ÇİZİMİ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Benzer çizim örneklerimizin tamamına KOLAY ÇİZİMLER sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu