Okul Öncesi Boyama Sayfası

Okul Öncesi ve Ana Sınıfı eğitimi hazırladığımız Boyama Sayfası Etkinliklerimizi sizinle paylaşıyoruz. Kız ve Erkek çocukları için hazırladığımız bu içeriğimizde yazdırılabilir boyama sayfası içeriğimizi A4 veya PDF formatında ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Okul Öncesi Boyama Etkinliklerindeki amaç; Çocukların çizim kabiliyeti ve boyama yeteneklerini geliştirme amaçlıdır. Bir önceki yazımızda YAŞLARA GÖRE ÇİZİM BECERİLERİ detaylı olarak anlatmıştık. Yani 1-4 yaş, 4-8 yaş ve 8-12 yaş aralığındaki çocukların hangi tür resim çizme kabiliyetine sahip olması gerektiğini anlatmıştık.

Araba Boyama Sayfası

Hepimiz, çocuklarınızın hayal güçlerini kullanmalarına ve bolca eğlenmelerine olanak sağlamalıyız. Bunun en kolay yolu bir kağıt ve boyama kalemleri eşliğinde onlara yeni bir şeyler çizmesine ve boyamasına olanak sağlamaktır. Bu boyama sayfası, okul öncesi çocuklar düşünülerek tasarlanmıştır. Görüntüler basittir ve kız ve erkek çocukları için hazırlanmıştır.

Unicorn Boyama Sayfası

Boyama sayfaları, çocukları renkleri öğrenirken ve çizim/boyama becerilerini geliştirirkeni yaratıcılıklarını ifade etmeye teşvik etmenin harika bir yoludur. Küçük çocuğunuz, okul öncesi çocuklar, anaokulları veya günlerinde biraz yaratıcı sihir kullanabilen herkes için mükemmel olan bu ilham verici tek boynuzlu at boyama sayfasıyla hayal güçlerinin çılgına dönmesine izin vermekten keyif alacak.

unicorn boyama sayfası

A-B-C Harf Boyama Sayfası

Bu ABC boyama sayfasıyla çocuğunuzu alfabeyle tanıştırın! Çocuğunuz alfabe ustalığı için çok küçük olsa bile, bu, harfleri renklendirerek onlara öğrenmesinde yardımcı olun.

a, b, c, harfleri boyama sayfası

Kelebek Boyama Sayfası

kelebek boyama sayfası

Başa dön tuşu