Spor Araba Çizimi

Çizime başlamanın eğlenceli ve kolay bir yolunu arıyorsanız, bu eğitici video tam size göre. Size sadece beş adımda bir spor arabanın nasıl çizileceğini göstereceğiz. Bunu bir boyama sayfası olarak da kullanabilirsiniz!

spor araba nasıl çizilir

Adım adım Spor Araba Çizimi

İlk önce, altta bir nokta olan bir dikdörtgen çizin. Ardından, dikdörtgenin her iki tarafına iki paralel çizgi çizin. Bu çizgiler, dikdörtgeninizin merkez çizgisine dik olmalıdır. Ardından, her çizginin sonuna iki küçük daire çizin ve bunları dikdörtgeninizin ortasından geçen çapraz çizgilerle birleştirin.

Spor Araba Çizimi Kolay

Ardından, spor arabanızın kaportasını yapmak için her dairenin üstüne üç kavisli çizgi ekleyin. Ardından, bu kavisli çizgilerin her iki tarafına farlar ve arka lambalar için iki kavisli çizgi daha ekleyin. Son olarak, bu farlar ve arka lambalar arasına dört lastik çekin (her iki tarafta iki adet). Bitirdiniz!

Spora Araba Boyama Sayfası (Yazdırılabilir)

Spor Araba Boyama Sayfası

Araba Boyama Sayfası içeriğimizin tamamını görüntülemek için ? ARABA BOYAMA SAYFASI yazımızı ziyaret ederek A4 ve PDF formatından indirebilir, yazdırabilir ve Boyama Kalemlerinizle spor araba boyama sayfasını renklendirebilirsiniz.

Adım adım Araba Çizimi

Başa dön tuşu