85 + Sevimli, Güzel ve Yapması Kolay Çizimler

Sevimli ve Kolay çizim örneklerinin herhangi birini çocuklarınızla beraber çizmeyi deneyin. Okulöncesi, Anaokulu veya evde kolaylıkla yapabileceğiniz 85 farklı çizimi bir araya topladık. ? Çocuklar ve Gençler için güzel çizimlerimiz var. ?

Hızlı Erişim

Çocuklar için Kolay ve Güzel Çizimler

1. Astronot

Bu Astronot Çizimi Toby adlı bir karikatür dergisinde yer alan sevimli bir Astronot Kedi Çizimidir. Çocuklar buna bayılacak!

astronot çizimi

2. Renkli Astronot

Çizmiş olduğumuz Astronot çiziminin boyama sayfasını Renkli Boyama Kalemlerimizle şekillendirme zamanı! ? Bunun için Pastel Boya, Kuru Boya veya Keçeli Kalem kullanabilirsiniz. ?

astronot boyama- sayfası

3. Uğur Böceği

Hepimiz Uğur Böceğini severiz değil mi? ? Bu çizim örneğinde yavru bir uğur böceği çizimi yapıp daha sonrasında SULU BOYA ÖRNEKLERİ sayfamızdaki gibi renklendirmesini yapacağız. ?

uğur böceği çizimi

4. Yavru Civciv Çizimi

Çocukların en çok sevdiği ve bizlerinde küçükken evde beslediği evcil hayvanlarından en başında gelen Civciv çizimi yapacağız. ?Evde yapılacak kolay ve güzel çizimler arasında en popüler çizimler arasındadır.

karakalem civciv çizimi

5. Yavru Geyik Çizimi

Kış aylarının ve Yılbaşının gelmesinden itibaren en çok tercih edilen çizimler arasında Geyik Çizimi yer almaktadır.

Ayrıca yılbaşı için hazırladığımız Kağıttan Kardan Adam Nasıl Yapılır? etkinliğini kesinlikle seveceğinizi düşünüyorum. ?

sevimli geyik çizimi

6. Salyangoz

Her ne kadar görüntüsü hoşumuza gitmese de, çirkin şeyleri bile güzelleştirmeyi öğrenmemiz gerek! ? Sulu Boyama ile yapılmış bu Salyangoz çok güzel bir örnek!

sulu boyama salyangoz çizimi

7. Deniz Kaplumbağası

Daha önce bu kadar güzel bir Deniz Kaplumbağası çizimi görmediğinize eminim. ? Kağıt ve boyama kalemleriniz hazır ise bu eşsiz güzelliği çizmeyi deneyin. Çizimden sonra Sulu Boyama ile renklendirmeyi sakın unutmayın! ?

deniz kaplumbağası

8 – Horoz Çizimi

Bu zamana kadar yapmış olduğunuz tüm KOLAY ÇİZİMLERİ unutup bu sevimli horoz çizimine bakın. ? Her ne kadar uğraştırıcı bir çizim olsa bile, bu çizimi yapabileceğinize inanıyorum

horoz çizimi

9. Ahtapot

Yaşınız her ne olursan olsun bu koca kafalı ve sevimli gözüken Ahtapot Çizimini seveceğinize eminim. ?

ahtapot çizimi

10. Şaşkın Ahtapot

Bu çizimi daha önce Çizgi Film Karakterleri olarak gördüğünüze eminim. ? KARİKATÜR ÇİZİMLERİ kategorimizde bunlara benzer bir çok çizime kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

şaşkın ahtapot

11. Öpüşen Balık

Balıkların farklı tür ve cinsleri olduğunu sanırım hepimiz biliyoruz. ? Bu örnekte ise Dudakları büyük yani Öpücük Atan bir balığın nasıl çizildiğini görelim. Bakalım bunu çizmek isteyecek misiniz ?

öpücük atan balık çizimi

12. Çiftlik İneği

Ot beslenerek yaşayan, Kocaman gözleri ve sevimli bir görünüme sahip bir Çiftlik İneği Çizmeye ne dersiniz. ? Karikatür İnek Çizimi sayfamızdan benzer bir kaç inek çizimi örneğine ulaşabilirsiniz. ?

çiftlik inek çizimi

Başa dön tuşu